FORGOT YOUR DETAILS?

KORUNA KRÁSY... NOSÍME JU NA HLAVE CELÝ ŽIVOT

Venujeme svojim vlasom dostatok pozornosti? Profesionálna starostlivosť im prospieva a na krásnych vlasoch to je aj vidieť. Zdravé vlasy potrebujú pravidelné strihanie a šetrné zaobchádzanie. V  salóne  pracujeme s talianskou značkou VITALITY´S. 

VĎAKA SPOKOJNOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍČOK S ŇOU PRACUJEME UŽ 8 ROKOV

Farby  VITALITY´S majú 3 rady:

VITALITY´S GREEN

Je to permanentná farba na vlasy, s výťažkom zo žihľavy, ktorý pôsobí aktívne proti svrbeniu vlasovej pokožky, tonifikuje a regeneruje. Účinky rastlinných výťažkov neovplyvňujú farbiacu zmes či zasvetľujúce účinky, ale naopak zvýrazňujú farbu, lesk a predovšetkým zvyšujú ochranu vlasov a pokožky. Má nízky obsah amoniaku a vynikajúcu kryciu schopnosť.

VITALITY´S ART

Permanentná farba na vlasy s vysokým leskom farby. Má dlhšiu trvanlivosť a väčšiu stabilitu tónu farby s  vysokou schopnosťou udržať odtieň. Vďaka prírodným esenciám dochádza k zvýšeniu svetlosti farby u blond odtieňov a väčšej intenzite a odlesku červených a medených odtieňov. Má novú technológiu dvojitého efektu, garantovanú exkluzívnou formulou ochranného oleja s farbiacim krémom Vitality 's Art Absolute. Maximálne chráni vaše vlasy vďaka výťažkom lipy a aksamietnice. Obsahuje delikátnu vôňu, ktorá robí farbenie vlasov príjemnejšie.

ZERO

ZERO je farebný krém bez amoniaku pre citlivú pokožku.
Má patentovaný systém, ktorý vytvára bariéru na pokožke, chráni pred napadnutím farbív, bez toho aby sa zmenila účinnosť. Systém využíva nové generácie farbív pre dokonalú priľnavosť v čase. Vďaka aktívnemu Shine komplexu ostanú vlasy lesklé a sfarbenie je dokonale chránené pri opakovanom umývaní a pred slnečným žiarením.

Facebook

ODFARBENIE JE U NÁS VEĽMI ŠETRNÉ A DÁVAME SI NA ŇOM ZÁLEŽAŤ

Odfarbovanie

- zosvetlí vaše vlasy aj o osem odtieňov, ak je vaša pôvodná farba stredná blond alebo svetlo hnedá. Odfarbovacie receptúry na veľmi tmavé vlasy (stredne tmavá alebo čierna) zosvetlia vlasy o dva alebo tri odtiene.

Zosvetľovanie

- prebieha v niekoľkých krokoch a farba sa mení postupne. Počas tohto procesu mení vlas svoju prirodzenú farbu cez rôzne odtiene červenej a žltej, kým dosiahneme napokon želanú farbu.

Regenerácia vlasov

Vybrať si správnu vlasovú kozmetiku môže ušetriť vašim vlasom aj niekoľko rokov  krásneho lesku a zdravého vzhľadu. Časom sa vlasy totiž opotrebujú a strácajú svoje jedinečné vlastnosti. V našom salóne vám poradíme vybrať si vhodnú vlasovú kozmetiku a aj vhodne vlasové stylingy na vlasy.

PÁNSKE HOLIČSTVO

U nás si na svoje prídu aj páni

Na strihanie, styling a starostlivosť o vlasy mnohí v dnešnej dobe dbajú dokonca poctivejšie ako dámy. Preto sme rozšírili služby nášho salónu o pánske holičstvo. V ponuke pre pánov máme aj farbenie, ktoré šetrne prekryje šediny.
Páni sa nemusia obávať, že farbenie bude príliš viditeľná zmena. Farba na vlasy pre mužov bez obsahu amoniaku slúži na dokonalé krytie šedivých vlasov. Vyzerá veľmi prirodzene a nie je možné rozpoznať nafarbené vlasy. Farba vydrží  6 až 12 týždňov. Farby chytajú veľmi prirodzene a aj sa vymývajú postupne. Špeciálna technológia vyvinutá výlučne pre pánske farbenie vlasov prináša úplne nový rozmer farbenia vlasov. Tieto farby nezanechávajú na pokožke hlavy žiadne známky po farbení.

KOMPLETNÁ STAROSTLIVOSŤ PRE PÁNOV

Ponúkame strihy podľa aktuálnych trendov, ale aj klasické strihy. Okrem toho sme pripravili špecifické služby pre mužov ako masáž hlavy, ale aj procedúry na zabránenie vypadávania vlasov. Holenie a zastrihávanie je samozrejmosťou. Kompletná ponuka služieb pre pánov ponúka riešenia aj na špecifické požiadavky.

# sálon krásy bratislava # predlžovanie rias # predlžovanie mihalnic # volume lashes # objemové mihalnice # 3D mihalnice # predlžovanie vlasov # zahusťovanie vlasov # kurz predlžovania mihalníc # kurz 3D mihalnice # školenia, bratislava # kaderníctvo # brazílsky keratín # pánske holičstvo

THE DIAMOND Hair & Beauty Studio © 2015 All rights reserved.
Lajknite nás na FACEBOOKu

TOP