FORGOT YOUR DETAILS?

ZVODNÝ POHĽAD JE TROMFOM KAŽDEJ DÁMY 

Hodiny líčenia môžete vymeniť za predĺžené mihalnice s ktorými budete vyzerať prirodzene a zároveň krásne bez zdĺhavých príprav. Možností predĺženia a zahustenia umelými mihalnicami je skutočne mnoho. Najdôležitejšie je, že už dávno nepôsobia ako umelé.

KLASICKÉ MIHALNICE

(u nás známe aj ako 3D alebo 4D mihalnice) Jemné mihalnice zo syntetického vlákna sú odolné, pružné a ľahké. Vďaka ich vlastnostiam už v priebehu prvého dňa zabudnete, že ich máte. Na výber máte rôzne dĺžky, hrúbky aj farby tak, aby vám nové mihalnice čo najlepšie sadli. Na vaše vlastné riasy sa aplikujú prostredníctvom špeciálneho lepidla v pomere 1:1.

OBJEMOVÉ MIHALNICE

(2D-8D mihalnice) Revolučná metóda v predlžovaní rias si našla obľubu aj u nás. Objemové mihalnice tvoria prírodné norkové riasy alebo veľmi jemné syntetické norkové riasy. Na dotyk sú hodvábne a na očiach ich takmer necítite. Ich kvalita je vynikajúca – vydržia totiž najdlhšie a pritom sú najjemnejšie zo všetkých používaných rias. Sú veľmi flexibilné a nevytáčajú sa ani dlho po aplikácii. Na jednu vlastnú mihalnicu sa aplikuje 2 až 8 umelých rias, vďaka čomu sa dosiahne jedinečný objem. Takéto mihalnice vydržia 5-6 týždňov.

Facebook

# sálon krásy bratislava # predlžovanie rias # predlžovanie mihalnic # volume lashes # objemové mihalnice # 3D mihalnice # predlžovanie vlasov # zahusťovanie vlasov # kurz predlžovania mihalníc # kurz 3D mihalnice # školenia, bratislava # kaderníctvo # brazílsky keratín # pánske holičstvo

THE DIAMOND Hair & Beauty Studio © 2015 All rights reserved.
Lajknite nás na FACEBOOKu

TOP