FORGOT YOUR DETAILS?

PREDLŽOVANIE VLASOV

Predlžovanie vlasov pomocou nadpojených prameňov sa postará o to, aby vaše vlasy vyzerali husté a objemné. Vlasy ktoré používame sú na nerozoznanie od vašich prirodzených. Pracujeme s ruskými vlasmi najvyššej kvality, ktoré nikdy „nezažili“ ani farbenie vlasov ani trvalú. Keďže nie sú chemicky upravované, zachovávajú si trvácnosť a kvalitu.

NAJSPOĽAHLIVEJŠIE UPEVNENIE S MICRORING
Vlasové pramene prichytávame každý zvlásť pomocou microringov – malých kovových krúžkov v odtieni vlasov. Kovový kružok zatlačíme špeciálnymi klieštikmi. Takto ostane prameň napevno spojený d vašimi vlastnými vlasmi. Každé 2 až 4 mesiace je nutné prameň prepojiť kvôli vyrastaniu vašich vlasov. Upevnenie microringmi je veľmi šetrné a hodí sa na akýkoľvek typ vlasov. Okrem microring používame aj spoje eurolock, ktoré sú veľmipdobné a fungujú na rovnakom princípe kovového krúžku. Pri správnej starostlivosti si môžete užívať jedinečný vzhľad vašich predĺžených vlasov aj niekoľko rokov.

Facebook

STAROSTLIVOSŤ O NADPÁJANÉ VLASY

Ak predlžovanie vlasov ešte stále zvažujete, mali by ste vedieť, že starostlivosť o ne nie je vôbec náročná.

1. AKO ICH SPRÁVNE UMYŤ

Umývať predĺžené vlasy netreba tak často, ako vaše vlastné. Odporúčame maximálne 2x za týždeň. Pred umývaním si vlasy prečešte kefou určenou na predĺžené vlasy. Umývajte ich v záklone v smere rastu vlasov. Šampón nanášajte od korienkov ku končekom v smere ich rastu. PO opláchnutí naneste koncidionér alebo masku. Uprednostniť môžete prípravky na suché vlasy. Minimálne raz za mesiac si doprajte zábal, korý necháte pôsobiť aspoň hodinu. Vaše nadpojené vlasy nie sú vyživované zvnútra, preto potrebujú zvýšenú starostlivosť zvonku. Po každom umytí vlasom prospeje aplikovanie olejčeka na suché končeky.

2. AKO ICH SPRÁVNE SUŠIŤ

Sušenie nadpájaných vlasov vám nezaberie veľa času. Odstránťe pomocou uteráka rebytočnú vodu z vlasov a nechajte ich voľne vyschnúť alebo ich vyfénujte. Pred tepelnými úpravami používajte ochranné prípravky a šetrite tak vlastné, ale aj nadpájané vlasy.

3. AKO ICH SPRÁVNE ČESAŤ

Ak je niečo v rámci starostlivosti o nadpájané vlasy iné v porovnaní s vlastnými.
Je to česanie.
Budete totiž potrebovať špeciálnu kefu na predĺžené vlasy. Vlasy češte aspoň 2x denne a pravidelné česanie nezanedbávajte. Pri česaní pridržte spoje a najskôr prečešte pramene. Vlasy môžete jemne česať aj cez spoje, vyhnete sa tak zachuchvaniu odrastených prameňov. Obyčajné kefy a hrebene vám môžu spôsobiť komplikácie. Zaseknutie v spojoch a vytrhávanie prameňov nie je nič príjemné, preto sa im radšej vyhnite. Kefy na predlžované vlasy stoja do 20 EUR.

4. AKO S NIMI ZASPÁVAŤ

Zaspávanie s vlastnými vlasmi nie je žiadna veda :) Pri nadpájaných radšej použite gumičku a vlasy zopnite.

# sálon krásy bratislava # predlžovanie rias # predlžovanie mihalnic # volume lashes # objemové mihalnice # 3D mihalnice # predlžovanie vlasov # zahusťovanie vlasov # kurz predlžovania mihalníc # kurz 3D mihalnice # školenia, bratislava # kaderníctvo # brazílsky keratín # pánske holičstvo

THE DIAMOND Hair & Beauty Studio © 2015 All rights reserved.
Lajknite nás na FACEBOOKu

TOP